Profesjonalne i budżetowe zabezpieczenia antykorozyjne

wszytkie marki pojazdów

Dokonujemy zabezpieczeń antykorozyjnych,
technologię zaczerpnęliśmy z konserwacji pojazdów zabytkowych.

Koszt konserwacji wyceniamy po oględzinach pojazdu.


Tak wygląda nasza praca:

Czy każdy pojazd nadaje się do konserwacji?

Niestety dla niektórych pojazdów jest już za późno aby dokonać w pełni profesionalnej konserwacji jednakże istnieją sposoby budżetowe, które wydłużą życie pojazdu o kilka lat, możemy wypowiedzieć się po oględzinach pojazdu.

Jak czyścimy rdzę?

Wysokim ciśnieniem gorącą wodą z dyszami odbijającymi rdzę bądź mechanicznie. Należy jednak uważać na piaskowanie może ono wyrządzić więcej szkód niż pożytku! Należy pamiętać, iż piasek którym dokonuje się oczyszczania powierzchni jest bardzo drobny i przechodzi przez punkty newralgiczne pojazdu takie jak np. uszczelniacze półosi, mostów, reduktorów czy osłony przegubuów. Konsekwencją złego wykonania piaskowania jest to, że samochód jest nieodwracalnie popsuty, gdyż mosty, przekładnie, przeguby pracują zapiaszczone. Wszystko "z głową!".

Środki i sposoby na rdzę

Wydawałoby się to proste, a jednak spędziliśmy nad tym tematem setki godzin nabywając doświadczenie. Preparatów na rdzę jest ogrom, tylko pytanie które mają sens, a które nie, wykorzystujemy środki które przetestowaliśmy osobiście, możemy pisać na ten temat całe referaty. Głównie chodzi o faktyczny stan pojazdu, po oględzinach wybieramy którą "ścieżką" podążyć aby konserwacja miała sens i żeby faktycznie spełniła swoją rolę.

Dodatkowe korzyści z konserwacji

Należy pamiętać, że w JKMOTORS nie malujemy aut na czarno!. Wszystkie środki których używamy są półprzeźroczyste, środki konserwacyjne których używamy w głównej mierze są woskami bądź tłuszczami dlatego zabezpieczają nie tylko płytę podowoziową, po aplikacji w odpowiednie miejsca chronią również profile zamknięte, drzwi, klapy, komorę silnika, również elementy takie jak przewody hamulcowe oraz elementy zawieszenia i elektronikę.